Легендата на българския футбол Христо Стоичков идва в Бургас за "Пътят към звездите"

Централният градски площад в Бургас „Тройката“ за трети път ще стане арена за среща на легендата на българския футбол Христо Стоичков с почитатели и бъдещи футболни надежди от морския град. Утре, 11 септември, от 11.00 часа, Камата ще даде началото на футболния турнир за деца, родени до 2018 г. – „Пътят към звездите“, които ще покажат футболните си умения.

Събитието се организира с подкрепата на Община Бургас и е посветено на най-малките почитатели на футбола.

В турнира ще се включат отборите на ФК „Бургас спорт“, ФК „Нефтохимик Бургас“, ФК „Черноморец Бургас“ и ДФК „Звездичка“, „Атлетик Бургас“ и „Бургас 2024“, които ще изиграят по три футболни срещи.

Докато продължават детските мачове от 11.15 до 14.40 часа, Камата ще се срещне със своите фенове за автографи, снимки и подаръци – книгата „Христо Стоичков. Историята“, осигурена от TriA City Centre.

От 15.00 часа ще се проведе и официалната церемония по награждаване на участниците в турнира и закриване на събитието. 

  • Бургас отново ще се превърне в арена на силни емоции и спортен дух. От 19 до 21 септември в спортна ...
  • На 13 и 14 септември Бургас ще е домакин на традиционния турнир по хандбал за мъже „Тодор Хънков“. Т...
  • Ръководството и спортно-техническият щаб на ФК Черноморец 1919 излязоха с официална позиция във връз...
  • Футболното игрище в Ахтопол е обновено след ремонт, съобщиха от пресцентъра на общината в Царево. "...
  •