Нов успех за Деян Дичев от СК Аякс! Завоюва златото на най-голямото РП по кикбокс в България

Нов значим успех записа младата надежда на СК Аякс Деян Дичев в най-голямото Републиканско първенство по кикбокс в стил лоу кик, провеждано досега в България, предаде репортер на BurgasPress. Талантливият спортист показа непоколебим хъс и за втора поредна година стана републикански шампион при 9-10 годишните.

Престижната надпревара се проведе от 8 до 10 март в Стара Загора. В нея взеха участие рекордните над 430 от 52 клуба във всички възрастови групи. За пръв път в България първенството се игра на три ринга. СК Аякс бе представян от четирима състезатели, които завоюваха два златни и един сребърен медал, класирайки се 17-и в генералното класиране

При 9-10 годишни, в категория до 36 кг Теодор Няголов демонстрира класа и също записа името си сред шампионите. В категория до 63,5 кг при юноши младша възраст Даниел Гроздев спечели сребърния медал след 4 изиграни мача.

Треньорът Йордан Дичев поздрави участниците за достойното представяне и изрази задоволство от постигнатите резултати.

• Черноморец Бургас елиминира Етър Велико Търново в турнира за Купата на България. “Акулите” на Анге...
  • Черноморец победи Нефтохимик с  3:0  в регионалния финал от турнира за Купата на България. Двубоят с...