Решителни плейофи във волейболния елит предстоят в зала "Младост"

Започва решителната плейофна фаза от волейболния елит при мъжете и жените с участието на три бургаски отбора.
Домакин на четвъртфиналните мачове е зала "Младост".
Един срещу друг на полето в петък ще застанат първенецът от редовния сезон "Дея Спорт" и осмият в класирането "Черно море". Срещата е с начален час 19:00.
В събота от 18:00 часа отборът на "Нефтохимик 2010", който завърши на трето място в редовния сезон, посреща шестия "Берое" Стара Загора.
Играе се до две победи от 3 мача. Вторите срещи са съответно на 25 март във Варна и на 26 март в Стара Загора.
Зала "Младост" ще посрещне в неделя и женския четвъртфинален плейоф между "Дея Спорт" и "Славия". Началният час е 16:00.
Първата среща между двата отбора е в петък в София.
Да подкрепим в зала "Младост" бургаските отбори в решителните битки през този сезон, след които ще станат ясни полуфиналистите, а след това и шампионите.

• Черноморец Бургас елиминира Етър Велико Търново в турнира за Купата на България. “Акулите” на Анге...
  • Черноморец победи Нефтохимик с  3:0  в регионалния финал от турнира за Купата на България. Двубоят с...