ОФК Поморие победи в гостуване на ФК Русокастро с 3:1

Мъжкият отбор на ОФК Поморие победи ФК Русокастро с 3:1.

Първото полувреме завърши при резултат 0:0. През второто полувреме Поморие продължи с добрите си изяви и Стефан Стаматов откри резултата. Малко по-късно Димитър Филипов удвои. Домакините успяха да се възползват от едно невнимание в нашата защита и да намалят резултата на 1:2. До края на мача Кристиян Белчев реализира 1 гол и оформи крайния резултат на 3:1 за ОФК Поморие.

Припомняме, че в мача от есенния полусезон поморийските чайки загубиха в домакинство си на същия отбор  с 0:2. Следващият мач е домакинство на ФК Аполония  Созопол на 31.03.2024 г. /неделя/ от 17:00 часа.

• Черноморец Бургас елиминира Етър Велико Търново в турнира за Купата на България. “Акулите” на Анге...
  • Черноморец победи Нефтохимик с  3:0  в регионалния финал от турнира за Купата на България. Двубоят с...