ОФК Поморие разгроми Аполония Понтика с 5:2

ОФК Поморие разгроми ФК Аполония  Понтика – Созопол с 5:2 в мач от 15-ия кръг на първенството на „А“ Областна група, който се игра на стадиона в Поморие

През първото полувреме Поморие отбеляза 3 гола, дело на Калоян Алексиев, Стефан Стаматов и Жулиен Русев. Отсъдената дузпа за поморийци бе оспорвана от противниковия отбор, вследствие на което Емил Гетов спортсменски я изпълни в аут, за да прекрати спора.

През второто полувреме домакините реализираха още 2 гола, дело на Калоян Опнаков от 11-метров наказателен удар и на Калоян Алексиев. Гостите на свой ред също успяха да отбележат 2 попадения и да намалят общия резултат на 5:2 за ОФК Поморие.

Следващият мач на поморийките чайки е гостуване на ФК Българово от 17:00 часа на 07.04.2024 г. /неделя/.

• Черноморец Бургас елиминира Етър Велико Търново в турнира за Купата на България. “Акулите” на Анге...
  • Черноморец победи Нефтохимик с  3:0  в регионалния финал от турнира за Купата на България. Двубоят с...