Футболният Нефтохимик спечели гостуването си на Бургас спорт

Футболният Нефтохимик спечели категорично гостуването си на Бургас спорт и продължава да води убедително в класирането на АОГ Бургас. „Зелените“ вкараха 3 безответни гола още през първото полувреме на стадиона в квартал „Долно Езерово“, а след почивката оформиха крайното 4:0.

Нефтохимик превъзхождаше съперника през цялата среща. Още в 6-ата минута Славов откри резултата от дузпа. Алекс Димитров удвои преднината на гостите в 12-ата минута, а 4 минути преди края на полувремето Исмаилов направи преднината класическа.

В началото на второто полувреме Кръстев вкара последния гол в срещата. След тази среща Нефтохимик заема първото място в класирането с 40 точки от 14 изиграни мача. Отборът е допуснал само едно равенство и няма загуба при голова разлика 44-6.

Нефтохимик: Тотев, Илчев, Николов, Славов, Кръстев, Славилов, Станчев, Исмаилов, Атанасов, Токмак, Димитров

Голмайстори: Славов 6′, Димитров 12′, Исмаилов 41′, Кръстев 51′

• Черноморец Бургас елиминира Етър Велико Търново в турнира за Купата на България. “Акулите” на Анге...
  • Черноморец победи Нефтохимик с  3:0  в регионалния финал от турнира за Купата на България. Двубоят с...