Бургаските „акули“ победиха Балчик с 2:0

Футболистите на Черноморец Бургас победиха Балчик с 2:0 и вече са с актив от 33 точки на 13-тата позиция. „Акулите“ контролираха мача и логично стигнаха до 3-те точки.

Първото положение дойде след удар на Емануил Манев от малък ъгъл. Камен Хаджиев стреля два пъти с глава след корнер, но ударите му минаха над вратата. Павел Жабов откри след мощен удар от наказателното поле. Други два удара от Жабов минаха близко до гредите на Черноморец (Балчик).

Малко преди почивката Живко Петков се възползва от центриране на Борислав Вакадинов и с глава реализира. През втората част гол на Камен Хаджиев беше отменен за фал срещу вратаря.

Следващата среща на Черноморец (Бургас) е гостуване на Литекс(Ловеч).

• Черноморец Бургас елиминира Етър Велико Търново в турнира за Купата на България. “Акулите” на Анге...
  • Черноморец победи Нефтохимик с  3:0  в регионалния финал от турнира за Купата на България. Двубоят с...