"Златна" Стилияна обра медалите на турнира в Кайро

Четири златни отличия извоюва Стилияна Николова на Pharaoh's Cup 2024 и съвсем заслужено си спечели прозвището "Златна" Стилияна!

С финалите на отделните уреди завърши Международния турнир по художествена гимнастика Pharaoh's Cup 2024, който се провежда в Кайро (Египет). България бе представена от Стилияна Николова.

Абсолютната европейска шампионка завърши отлично финалите с четири златни отличия. Възпитаничката на Валентина Иванова завоюва титлите на обръч с резултат от 36.350, на топка с 34.800, на бухалки с резултат от 34.700 и на лента с 32.100.

От Федерацията по художествена гимнастика припомнят, че за финалите грацията се класира с най-високи резултати.

• Черноморец Бургас елиминира Етър Велико Търново в турнира за Купата на България. “Акулите” на Анге...
  • Черноморец победи Нефтохимик с  3:0  в регионалния финал от турнира за Купата на България. Двубоят с...