Делян Добрев подаде заявление за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-рото Народно събрание, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ.
Документът беше входиран в деловодството на парламента днес.
Очаква се темата да бъде разгледана и гласувана в пленарна зала през тази седмица.



































































































