Ирина Тенчева с три бавачки заради ВИП Брадър

Популярната водеща реши да заработи малко по-сериозен хонорар в риалити шоуто

Ирина Тенчева е наела три бавачки заради ВИП Брадър. Популярната водеща реши да заработи малко по-сериозен хонорар в риалити шоуто, заради което се наложи да остави сина си, който е на година и половина сам, пише hotarena.net

Бебето обаче далеч не е самичко, а е поверено на грижите на цели три опитни професионалистки. Ирина е наела бавачки, които се сменят денонощно и се грижат за децата й, докато тя заработва хонорара си във ВИП Брадър. 

Мотивите на водещата да влезе в шоуто засега са неясни, но е факт, че телевизионерката търпи доста критики. Докато тя гастролира в ефира на Нова телевизия, Иван продължава да снима активно новия сезон на „Фермата”. 

 

В Къщата Ирина понесе доста критики от Миглена Ангелова, че е оставила малкото си дете на бавачка. Тенчева обаче е категорична, че не е майка орлица, която нонстоп да се грижи само за децата.

  • Повече от 200 привърженици на английския гранд „Ливърпул“ от цяла България окупираха Южното Черномор...
  • Фондация "Стилиян Петров" обявява официално името на водещия, който ще дирижира шоуто от терена на с...
  • На 1 юни от 16:00 часа пространството около Голямата сцена в Central Park Бургас ще се превърне в на...
  • Има места, които сме превърнали в мечта. И точно защото са мечта, започваме да ги разр...
  • Пространството пред Пантеона в Морската градина вече е изпълнено с живот и настроение, след като ста...
  •